Центр Розвитку Дітей - Лабораторія маленьких Геніїв
Меню

Курс "ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ"

Курс «ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ»

 

Заняття проводяться двічі на тиждень. Тривалість заняття – 1 година. Максимальна к-сть дітей у групі –7-8.

Заняття по курсу « Підготовка до школи» розраховані на 9 місяців навчання.

Сучасна система освіти має на увазі, що дитина, яка йде в перший клас, повинна володіти певним набором навичок і умінь.

Успішність малюка у школі багато в чому залежить від рівня підготовки до школи.

 

Наявність досвіду читання - одна з головних умов успішного навчання в школі, тому в першу чергу малюкові варто вивчити букви. Це ми робимо за допомогою спеціальних кубиків із чарівною паличкою, на яких зображені букви, які зливаються у склади, зі складів – слова в альбомах для читання. Дана методика дуже ефективна. Завдяки використанню наочно-образного мислення дітки швидше запам'ятовують букви, розуміють процесс злиття складів та утворення з них слів. Процес «оживлення» та своєрідних чарів сприяє формуванню пізнавального інтересу дошкільників. Внаслідок цього навчання читанню із нудного заняття перетворюється на цікавий та захоплюючий процес.

 

Письмо - один з найскладніших процесів, якому навчається кожна людина. Не варто від маленької дитини відразу вимагати писати букви. У першу чергу, вона повинна зрозуміти, як правильно тримати ручку і як нею користуватися. Далі варто переходити до навчання письма елементів рукописних букв. Оволодіння цими навичками допоможе майбутнім учням у подальшому легко адаптуватися до уроків письма і перейти до написання літер за будь-якою методикою навчання у школі.

 

Навчити дитину рахувати не просто. Батьки часто помиляються, думаючи, що їхній малюк вміє це робити, так як називає цифри від 1 до 10. Уміння рахувати і перераховувати числа - зовсім різні речі. Дитина може просто завчити назви цифр і їх послідовність. Наші заняття мають на меті навчити дитину співвідносити поняття «число» і «цифру», кількісній і порядковій лічбі. Обов׳язковим є вивчення складу числа, а на його основі – арифметичних дій додавання і віднімання в межах 10. Крім того, заняття математики мають на меті вивчення геометричного матеріалу.

 

Крім загально-навчальних навичок,  наші заняття мають на меті розвиток логічного мислення та пам׳яті та зв׳язного мовлення, концентрації уваги.  Діти навчаться знаходити зайвий предмет, утворювати групи, ціле із частин, розмовляти цілими реченнями…

 

За умови регулярного відвідування занять, відвідувачі курсу «ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ» навчаться розв`язувати логічні та елементарні математичні задачі, оволодіють усним рахунком (в межах 10), будуть додавати та віднімати в межах першого десятка, навчаться писати та розпізнавати цифри (в межах 10), вивчать усі літери українського алфавіту, навчаться об׳єднувати їх у склади, читати слова, речення та тексти, виконувати звуковий аналіз слова, навчаться правильно тримати ручку та олівець у руці, оволодіють різними загальнонавчальними навичками.

По закінченні курсу діти отримають диплом.