Центр Розвитку Дітей - Лабораторія маленьких Геніїв
Меню

Курс "МАЛЕНЬКІ ГЕНІЇ" від 4 до 5,5 р.

КОМПЛЕКСНІ РОЗВИВАЮЧІ ЗАНЯТТЯ ВІД 4 ДО 5,5р.

КУРС«МАЛЕНЬКІ ГЕНІЇ»

Заняття проводяться двічі на тиждень. Тривалість заняття – 50 хвилин. Максимальна к-сть дітей у групі –7. Курс навчання – 10 місяців.

Через 2 роки Ваш малюк піде до школи і стане школярем. Для того щоб початок такого важливого періоду став для малюка радісним, потрібно готуватися до нього заздалегідь. Необхідно допомогти дитині узагальнити всі набуті знання за попередні роки та збагатити новими необхідними знаннями та навичками.

Курс «Маленькі генії» передбачає:

  • Пізнавальний розвиток (на заняттях дітки познайомляться з такими темами: «Осінні зміни у природі. Осінні місяці», «Мої органи чуття. Кольори», «Фрукти - у саду, овочі – на городі», «Домашня адреса. Орієнтування у просторі», «Помешкання свійських тварин», «Орієнтування у часі – доба» і т.д. Всього в курсі навчання передбачено до вивчення 40 лексичних тем);
  • Логіко-математичний розвиток (розвиток логічного мислення (знайди зайве, продовжи рядок, знайди латочку (за матрицями Равена), знайди відмінності, розташуй у правильній послідовності і т.п.), пам’яті, уваги, розв’язування елементарних математичних задач (додавання, віднімання в межах 5 за картинками), порівняння (більше-менше за картинками), кількісний та порядковий рахунок, вивчення пласких та об’ємних геометричних фігур, уміння розпізнавати та писати цифри);
  • Мовленнєвий розвиток (комунікативні вміння, розширення лексичного запасу);
  • Підготовка руки до письма (правильна постановка руки; малювання (фломастери, фарби, олівці); ліплення (пластилін, тісто); робота з ножицями, клеєм; виконання аплікацій; штрихування; копіювання за зразком, обведення цифр крупним шрифтом за зошитами «Кумон»);
  • Підготовка до читання (вивчення усіх літер українського алфавіту, складання простих складів та слів із «Магнітних кубиків для читання», читання складів у таблицях, читання простих слів у «Альбомах для читання», перегляд відео-абеток, квести та ігри з літерами, складами та словами).
  • Динамічні паузи (логоритміка, естафети (біг по масажному килимку, проповзання через тунелі, подолання перешкод та ін., ігри з м’ячами).

За умови РЕГУЛЯРНОГО відвідування занять студенти курсу «МАЛЕНЬКІ ГЕНІЇ» збагатять свої знання про навколишній світ, розширять свій лексичний запас, опанують логіку читання, навчаться виконувати елементарні математичні операції та підготують свою руку до письма.

По закінченні курсу діти отримають диплом.