Меню

Курс "АНГЛІЙСЬКА МОВА ВІД 2,5 ДО 7 р."

Діти приносять нам велику радість. Тому необхідно  прислуховуватися до них, любити їх та одночасно природнім чином вказувати правильний шлях у житті. Більшість занять у нашому клубі складаються з ігор та розваг.

Англійську мову у нас викладають на основі учбової програми Happy Hearts . Ця програма містить уроки для дітей від 1 до 7 років. Заняття проходять за допомогою різних ігор. Під керівництвом англомовних викладачів діти природнім чином вивчають нові слова, розширюють власний запас слів, набувають знань граматики.

Протягом занять дітей супроводжують пригоди веселих героїв Біллі, Моллі, кошеня Кенні та їх друзів. Діти таким чином під час занять комбінують авантюрне пережите з інтерактивним відео та з учбовими матеріалами, розробленими «on-line». Матеріали містять невичерпне джерело описів різних випадків, пісень, ігор, вправ, тестів.

Учбова програма Happy Hearts   гарантує наступне:

  • діти вивчають англійську мову природньо
  • маленькі англомовці набувають основних умінь та здібностей: вони навчаються слухати, читати, писати, розмовляти
  • англійські викладачі володіють ґрунтовними педагогічними знаннями та використовують учбові програми, в яких детально розписана кожна хвилина занять
  • учбові програми містять слова, звуки і предмети – природній процес навчання забезпечений великою кількістю розважальних мультимедійних матеріалів та діяльністю, спрямованою на виконання різноманітних завдань
  • різноманітні вправи, ігри, способи оцінки підтримують впевненість дітей під час розмов
  • діяльність, яка здійснюється парно, або в групах, сприяє розвитку соціальної активності та співробітництва
  • ваша дитина буде у захваті від того, що використовуючи англійську мову, вона сприймає позитивний досвід

Освітня система Happy Hearts  спирається на 3 рівні. Кожен рівень складається із широкої палітри учбових та робочих матеріалів.