Центр Розвитку Дітей - Лабораторія маленьких Геніїв
Меню

Курс "ЧИТАЄМО З РАДІСТЮ" від 4,5 до 5,5 р.

ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 4,5 ДО 5,5 РОКІВ

КУРС«ЧИТАЄМО З РАДІСТЮ»

Заняття проводяться двічі на тиждень. Тривалість заняття – 50 хвилин. Максимальна к-сть дітей у групі –6. Курс навчання – 9 місяців.

Заняття з курсу «ЧИТАЄМО З РАДІСТЮ»  проводяться за методикою педагога Обчакевич О.К. «МАГНІТНІ КУБИКИ ДЛЯ ЧИТАННЯ». Мета даного курсу – навчити дитину читати, засвоїти прості правила та основоположні принципи читання і підготувати її до майбутнього вступу до школи. Виконуючи завдання, дитина познайомиться з літерами (звуками), навчиться із літер складати склади, а із складів – слова.

Пропоновані заняття проводяться у ігровій формі, оскільки саме завдяки грі нелегкий, а іноді й нудний і формальний процес навчання, перетворюється на веселу та цікаву пригоду. В процесі навчання дітки будуть виконувати фокуси із магнітними кубиками, складати з кубиків слова за схемами у Альбомах, читати складові таблиці, грати у квести з літерами, складами та словами, складати буквенні пазли, витинати, розфарбовувати, ліпити літери з тіста, вивчати вірші та складати історії про пригоди букв у країні Букляндії, переглядати відео-абетки та грати у інтерактивні ігри. Заняття за столом будуть чергуватися із заняттями на килимі, обов`язковим елементом заняття є веселі динамічні паузи.

 

Заняття спрямовані на:

  • Навчання читанню;
  • Підготовку руку до письма (написання друкованих літер);

Батькам варто знати, що перші 2 місяці навчання читанню – найскладніші для дитини. У цей час у дітей формується розуміння процесу утворення простого відкритого складу, що є дуже складним поняттям для дитини. Наберіться терпіння, далі процес навчання читанню буде просуватися все швидшими і швидшими темпами.  Обов’язковою умовою успішного навчання є також виконання щоденних 5-ти хвилинних домашніх завдань за складовими таблицями та Альбомами для читання, які будуть видаватися дітям додому. За умови регулярного відвідування занять студенти курсу  навчаться впевнено та виразно читати тексти та писати друковані літери.

По закінченні курсу видається диплом.